לכל שאלה תשובה

מה ההבדל בין עיצוב פנים לאדריכלות?


בקצרה, האדריכלים הם "שרי החוץ" והמעצבים הם "שרי הפנים". עבודת אדריכלות מתמקדת בתכנון המבנה, שרטוטי תכנית הבנייה וקבלת ההיתרים מול הרשויות בגישה הנדסית ומחושבת. עבודת עיצוב הפנים מתמקדת בכל היבטי ה-SPACE הפנימי ושילובו באופן הרמוני עם החוץ, ומשלבת בין צרכים אומנותיים, שימושיים ותפקודיים.
מדוע חשוב לקחת בחשבון שירותי עיצוב פנים, גם בתקציב מוגבל?


במיוחד כשהתקציב מוגבל, עבודת עיצוב הפנים עשויה לחסוך לכם טעויות בשיקול הדעת, שיעלו לכם הון בהמשך. ההשקעה בשירותי עיצוב פנים משביחה את ערך הנכס עשרות מונים ועושה את כל ההבדל בין סתם בית ל-SPACE שכיף להיכנס אליו כל פעם מחדש.
מה ההבדל בין 'תכנון ועיצוב קומפלט'  ל-'תכנון ועיצוב קומפלט, שגר ושכח'?


בחבילת ה-'קומפלט' אני אבצע ביקורים ב-SPACE שלכם, תוך כדי הבנייה/השיפוץ, כדי לוודא שבעלי המקצוע מתקדמים בהתאם לתכנון שלי ושהם לא מבצעים טעויות עיצוביות, אבל בשירות מסוג זה האחריות על ניהול בעלי המקצוע והספקים השונים – היא עליכם. בחבילת ה-'קומפלט- שגר ושכח', אאתר עבורכם את הספקים ובעלי המקצוע, אנהל עימם מו"מ להשגת התנאים הטובים ביותר לביצוע ואתאם מולם את לוחות הזמנים לפרויקט, כך שכל בעלי המקצוע יעבדו באופן מסונכרן ורציף, שיחסוך לכם בזמן ובהוצאות. בשירותי ניהול פרויקט 'שגר ושכח', אני גם אכין לספקים השונים כתב כמויות ומפרטים לביצוע ואדאג לעקוב אחרי ההזמנות וההוצאות שלכם, על מנת שלא תופתעו מחריגות תקציביות.
האם חבילות התמחור כוללות תשלום לאנשי המקצוע ולספקים השונים?


הלוואי, אבל לא. טווחי המחירים ההוגנים המופיעים בחבילות התמחור כוללים תשלום בגין העבודה שלי על השירותים המופיעים בטבלה. יחד נגדיר תקציב שמתאים לכם לטובת תשלום לאנשי המקצוע הנדרשים לטובת הפרויקט (קבלנים, יועצים, מפקחים וכיו"ב) ולרכישת האלמנטים השונים לעיצוב והלבשת הבית.
האם אפשר לשדרג את החבילה שבחרנו?


ברור שכן. בכל שלב תוכלו להתקדם לחבילת התמחור הבאה המתאימה לכם ולקבל זיכוי מלא בגין החבילה שכבר רכשתם. באופן זה אתם מבטיחים לעצמכם בחירה מושכלת, המותאמת לשלב בו אתם נמצאים.
למה יש טווחי מחירים לכל חבילת תמחור?


חבילות התמחור נועדו כדי לתת לכם מושג כללי לגבי טווחי המחירים לשירותים המוצעים על ידי. כמובן שלכל SPACE יש את המאפיינים הייחודיים לו (שטח, מיקום, היקף העבודה הנדרש) המשפיעים על הצעת המחיר הספציפית שתקבלו ממני, בטווח המחירים המוצע.
מה קורה אם אנחנו לא מרוצים מהשירות?


על פניו, שאלה מלחיצה, אבל אני כל כך בטוח שאם יצאנו לדרך המשותפת, נגיע יחד מרוצים אל קו הסיום ולכן אני מוכן להתחייב על החזר כספי, בניכוי הוצאות שכבר בוצעו, במידה ואינכם מרוצים.